Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Feriköy Arçelik Servisi

Feriköy arçelik Teknik Servisi

olarak her zaman kalite ve güvenin adresi olma yolunda sizlere teknik servis bilge olarak 10 yıllı aşkın hizmet sunmaktayız. Uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize teknik servis konusunda uzman kadromuzla ve servis ağımızla sizlere istanbul genelinde arçelik teknik servis hizmeti sunmaktayız. Avrupa ve Anadolu yakası olarak sizlere her zaman teknik konuda yardımcı olmaktayız. Feriköy arçelik servisimiz bir yıl garantili teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Feriköy Arçelik Servis Telefonları

Arçelik beyaz eşya klima kombi servisimiz uzun yıllarında sunduğu tecrübesiyle hiçbir müşterisini mutsuz ve yarı yolda bırakmamıştır. Uzman kadrosuyla sektörün öncü bir firması olarak yaptığı işin arkasında duran ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kendisini sektörde kanıtlamıştır. Tüm ürünlerinizin arıza bakım ve montajlarını yapmakla kalmayıp siz değer verdiğimiz müşterilerimize ev ve işyelerinde bulunan tüm cihazlarına elimizden geldiğince arıza konusunda yardımcı olmaktayız.

Feriköy Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Feriköy Arçelik Arıza Servisi

Feriköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Feriköy Arçelik Kombi Servisi

Feriköy Arçelik Klima Servisi

Feriköy Arçelik Tamir Servisi

Feriköy Arçelik İletişim Servisi

 

Teknik Sorunlarınızı Watsapp Numaramızdan Resim & Video Olarak Göndere Bilirsiniz. 0546 238 72 25

[kad_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=0Xx4HLcLbuw” width=550 height=300 ]

3 Yanıt

  1. Ceyda Durmaz

    Feriköy’de arçelik marka bir çamaşır makinem var ön tekmelik kısmı kırıldı birde alt sağ kısımdaki alandaki kapakta sorun var bunların parçaları bulunurmu acaba sizde. Teşekkürler.

  2. Çok kaliteli bir servis hizmeti aldım ve çok memnun kaldım arçelik marka buzdolabım çalışmıyordu teknik konuda uzman bir şekilde hizmet aldım

  3. Kalitesi Ve Güveninlir Bir Servis Anlayışı İçerisinde Çok Memnun Kaldık…

Bir Cevap Yazın