Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Göktürk Klima Servisi

Göktürk Klima Servisi

Hizmet verdiğimiz servislerin tamamına firma garantisi olarak siz değerli müşterilerimize bir yıl garanti vermekteyiz, bu zaman zarfı içerisinde arızalarınızı yaptığımız tüm ürünlerinize işçiliğimizden yada değiştiğimiz parçalarda çıkan sorunlarda ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Servis fiyat listemiz aşşağıda bulunmaktadır.

Klima Bakım Fiyatımız 80 TL Priyodik Bakımlarda %10 İndirim
Klima Söküm Fiyatlarımız 9/Btu 12/Btu 18/Btu 24/Btu Ölçülere Göre Değişmektedir
Klima Montaj Fiyatlarımız Btu Ölçülerine Göre Değşim Göstermektedir
Klima Gaz Dolum Ücreti Klima Gazı Bar Olarak Barı 40 TL dir
Klima Yedek Parça Satışı Firmamızı Arayarak Fiyat Bilgisi Alabilirsiniz
Klima Bakır Boru Fiyatları Bakır Boru Ve Set Boru Fiyatları İçin Arayın
Klima Montaj Ve De Montaj Toplu Montaj Ve Söküm İçin Arayın
Klima Yıllık Ve Altı Aylık Bakım Yıllık Ve Altı Aylık Sözleşme İçin Arayınız

Göktürk Klima Montaj Servisi

Klima montaj servisimiz göktürk ve bölgelerinde montaj hizmeti sunmaktadır firmamız tüm klima marlarının montaj ve arıza hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktadır. Montajı yapılan klimalar tecrübeli ve işinin ehli teknisyenlerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır.

Göktürk Klima Söküm Servisi

Klima sökümlerinizde uzman kadromuz ve tecrübemizle tüm marka ve modellerinizin söküm hizmetini bizden alabilirsiniz servis hizmetimizin kalitesini yaptığımız hizmetten anlayabilirsiniz. Ayrıca klimalarınızın sökümlerinde borular düzgün sökülür ve gaz toplanarak gazın kaçması önlenir bu sayede tekrar gaz ihtiyacı olmaz…

Göktürk Klima Arıza Servisi

Klima cihazlarınızda yaz yada kış farketmeksizin tüm arızalarınzı yerinde ve gününde yapmaktayız biz arızanızı giderirken arkanıza yaslanın ve keyfini çıkarınız.

Göktürk Klima Teknik Servisi

Klima teknik servisi olarak uzun yıllar boyunca İstanbul bölgesinde Göktürk‘ün en kaliteli servisi olarak bilinmekteyiz.

Göktürk Klima Tamir Servisi

Tamir yaptığımız tüm cihazların bakımlarınıda ayrıca yaparak cihazların tamir edildiğinde proplemsiz bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız.

Göktürk Klima İkinci El Satış

Her marka ve model ikinci el klima almak ve satmak istiyorsanız bizlere ulaşıp kullanmadığınız klimaları değerlendirebilirsiniz.

Göktürk Klima Bakım Servisi

Klima bakımlarınızda klimalarınız ilaçlı ve ağır bakım methodu ile temizlik yapılmaktadır.

Göktürk Klima Gaz Dolum Servisi

Cihazlarınızın sıcak yada soğuk sorunlarında genelde gaz boşalma sorunu vardır bu sorunun öncelikle neyden kaynaklandığının tespiti yapıldıktan sonra klimanın gazının tekrar doldurulmasıu gereklidir.

Göktürk Klima Parça Servisi

Chazlarınızdaki parça arızalarında yada parçalarının kırılmalarında yada kumanda ihtiyaçlarında firmamızdan bu parçaların teminini yapabilirsiniz.
İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

0212 254 0 444
0212 235 23 30
0212 238 72 22
0212 253 84 44
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın