Bilge Teknik İklimlendirme sektörüne klima servis hizmetleri ve Beyaz Eşya, Kombi Teknik Servisi ikinci el klima satış, klima montaj işleri ile giriş yapan BİLGE TEKNİK amacı;

Klima kullanıcıları için gerekli olabilecek tüm servis hizmetleri ve klima ile ilgili her şeyi bünyesinde barındırarak, kaliteli ve Güvenilir profesyonel bir hizmet Sunarak Kendini Kanıtlamasıdır. Sektörün aranan firmalar arasında yerini almış ve işini düzgün ve dürst bir şekilde yapan bir firmadır tüm çalışanlarımız profesyonel olarak yetişmiş birer teknisyenlerdir.

Bilge Teknik İstanbul’un her bölgesi için mobil ekipleri ile aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır.
Arçelik klima servisi, Beko klima servisi, Vestel klima servisi ve Mitsubishi klima servisi ve daha 28 farklı klima markası için hizmet sunmaktadır.
Klima montaj ve klima bakım işleri, Arçelik klima montaji, arçelik klima bakım işleri, Beko klima montajı, Vestel klima montajı ve bakım arıza işlemleri dahil olmak üzere daha 28 farklı klima markası için klima montajı ve klima arıza bakım işlemleri profesyonel teknik ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
İkinci el klima satış, Uygun fiyatlara, az kullanılmış ve sıfır ayarında ikinci el klimalarımızı görmeden klima almaya karar vermeyin.

İstanbul’da tüm ilçeler ve semtleri için klima servis hizmetimiz vardır. Bize Online Servis Talebinde bulunarak yada 0212 254 0444 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.