Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Klima Çalışıyor Ama Soğutmuyor

Bilge Teknik Klima Servisimiz Klima arızaları konusunda her zaman en tecrübeli servis olarak hizmet vermektedir. Tüm klima markalarının Arıza servisi olarak tüm istanbul bölgelerinde bir yıl garantili servis hizmetlerimiz sürmektedir.

Klimanız neden Soğutmaz

1.Klimalar Akışkan Gaz İle Çalışmaktadır Yani Soğutma işlemini gaz yapmaktadır eğer gaz kaçmış ise kaçması için bir yerlerde yani borulama veye klima iç aksamlarında bir çatlak veya rekorlarında gevşeme gibi bir durum var ise gaz kaçabilir ve gaz olmadığından klimanız soğutma işlemini yapamaz bu gibi durumlarda Servisimiz Bilge Teknik Klima Servisi olarak 0212 254 04 44 & 0546 238 72 25 Numaralı telefonlarımızı aramanız ve servis danışmanımızdan yardım alabilir gerekli durumda servis kayıt açtırabilirsiniz.

2.Klimanızın Bakımlarını zamanında yaptırmalısınız seprantin dediğimiz bölümleri kir ve tos kapladığından klimanız hava alamayacaktır ve bu durum klimanızın soğutmasını büyük derecede etkileyecektir. Bazen bakım yapılmayan klimalar diğer aksamlarında aşınma ve deforme olduğundan klimanız verimli çalışmayacak ve soğutma işlemini yapamayacaktır.

 

Bir Cevap Yazın