Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Kurtuluş Profilo Servisi

Kurtuluş Profilo Beyaz Eşya Servisi

Genel Servis hizmetleri sunanarak Teknik açıdan servis firmamız tüm sektörde bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Bizler Kurtuluş profilo servisi olarak her zaman arıza ve onarım konusunda bir yıl garanti ve parça değişimlerimiz her zaman usta ellerden yapılmaktadır. Profilo teknik ve arıza servisiniz olarak teknisyenlerimiz özenle çalışıp hizmet sunmaktadırlar. Profilo Kurtuluş teknik ve arıza servisiniz olarak güvenilir ve kaliteli bir firma olma yolunda tüm istanbul ve bölgelerinde hizmetlerimiz tüm hızıyla sürmektedir. Teknik açıdan ve arıza konularında özel bir eğitimden geçen çalışanlarımız her zaman müşteri odaklı hizmet sunmaktadırlar. Profilo çamaşır makineleri günümüze uygun ve kaliteli bir şekilde tasarımı ve görselliğiyle göz dolduran ve akıllarda kalan bir marka olmuştur. Siemens servisi olarak önceliğimiz tüm istanbul bölgelerinde en etkili ve garantili bir teknik servis hizmetleri sunmaktır. Siz değerli müşterilerimiz bize ulaşmak istediğinde çağrı servis kayıt telefonlarımız olan 0212 254 0 444 – 05469 238 72 25 Numaralardan ulaşabilirsiniz.

Kurtuluş Profilo Teknik Servisi

Teknik servisiniz olarak siz değerli müşterilerimize elimizden gelen en iyi teknik servis hizmetlerimizi bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Ustalarımız ve firma da çalışan tüm teknik personellerimiz her zaman siz değerli müşterilerimize en iyi ve en kaliteli servis hizmetini sunabilmek için öz verili bir şekilde çalışmaktadırlar. Her bir çalışanımız özenle seçilip özenle bir eğitimden geçmektedir. Tek hedefimiz bu hizmet sektöründe öncü bir teknik servis firması olmak ve tüm rakiplerimize örnek olmaktır amacımız bizleri diğer sorumsuz servislerden ayıran özelliğimiz olan hizmet aşkı ve dürstlükdür her bir müşterimize eynı şekilde yaklaşmak ve işimizi yapmaktaır amacımız, Arızalı profilo beyaz eşya ve klima kombi gibi ürünlerinizin teknik servis hizmetlerini en kaliteli şekilde sunmaktaır amacımız.

Kurtuluş Profilo Arıza Servisi

Profilo arıza servis firmamız uzun yılların sunduğu tecrübesiyle her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her zaman en üst kalitede arıza servisi sunmaktadır. Bizler profilo özel servisi olarak sektörde 10. Yılını kutlamış bir firma olma heycanıyla 10. yıla özel indirim ve kampanyalarımız sürmektedir. Arıza kayıtlarınızı bize bildirmeniz ve arıza servis hizmetlerimizden 0212 235 23 30 numaralı telefonlarımızdan en güvenilir bir şekilde profilo arıza servis hizmeti alabilirsiniz.

Kurtuluş Profilo Çamaşır Makinesi Servisi

Kurtuluş Profilo Bulaşık Makinesi Servisi

Kurtuluş Profilo Kurutma Makinesi Servisi

Kurtuluş Profilo Buzdolabı Servisi

Kurtuluş Profilo Klima Servisi

Kurtuluş Profilo Tamir Servisi

Kurtuluş Profilo Kombi Servisi

KLİMA SERVİS NUMARASI
0212 235 5 118
0212 235 23 30
0212 254 0 444
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın