Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Osmanbey Kombi Klima Servisi

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı klima-kombi-ariza.jpg

Osmanbey Kombi Klima Servisi

Her zaman kombi ve klima teknik servisi olarak sizlere uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz kombi ve klima olmak üzere bir yıl garantili olarak belgelenmektedir. uzman kadromuzla arızalı kombi ve klimalarınızda her türlü arıza, bakım, montaj ve her türlü teknik sorunlarda tüm çalışanlarımız uzman olarak sizlere hizmet sunmaktadırlar.

Osmanbey Kombi Klima Arıza

Kombinizde ve klimanızda olası bir arızalarda her zaman en üst kalitede sizlere hizmet sunan firma olarak siz değer verdiğimiz müşterilerimiz arıza konusunda elimizden gelen en iyi hizmeti sunmak için tüm gayret ve çabamızı harcamaktayız. Kombi arızası, klima arızası ve her türlü arızalarınızda bize ulaşmanız yeterli olacaktır..

Osmanbey Kombi Klima Teknik

Klima kombi teknik servisiniz olarak kombi ve klima teknik servisiniz olarak 13 yıldır bu sektörde varlığımızı sürdürmekteyiz uzman ekiplarimizle her zaman kombi , klima teknik arıza konularında tecrübeli bir kadromuzla her zaman sizlere en iyi teknik desteği sunmaktayız.

Osmanbey Kombi Klima Bakım

Kombi klima bakımları büyük önem taşımaktadır özellikle klimalar kış aylarında sıcakta çalıştığından sıcak ortamda bakterileri daha çok hastalık yapıcağından kış gelmeden klima bakımlarınızı uzman teknik servis tarafından yapılmalıdır. Kombilerinizide kışa girmeden peteklerinizi açmadan kombi ve petek bakımlarınızı yaptırınızki kış ayına girildiğinde yoğun servis durumlarından zor durumda kalmayasınız..

Osmanbey Kombi Klima Montaj

Klima ve kombi montajlarınızı uzman eller tarafından yaptırmanız gerekmektedir. Aksi durumda montajı düzğün yapılamayan kombileriniz evinizde birer canlı bomba haline gelir çünkü montajı düzğün yapılmayan kombiniz dübel yani vidalarından kurtularak düşebilir ve dogal gaz yangını ALLAH Göstermesin dogalgaz patlaması oluşabilir ve bu gibi durumlarda işinin ehili ustalra tarafından yapılması gerekmektedir. Klima montajlarınızda uzman ustalar tarafındanda yapılması gerekmektedir r22 gaz ile çalışan klimalarınız yanıcı gaz özelliği olduğu için ve elektirik geçtiği için montajı yapılamayan klimalarının yerinden çıkabilir ve gaz ile birlikte oluşacak yangınlardan dolayı can kaybı yani ölüöle sonuçlanabilir. Montajı düzğün yapılmayan klimalar özellikle dış ünüte yerinden çıkması durumunda yoldan ve caddeden geçen insanların can kaybına yol açabilir..

Osmanbey Kombi Klima Tamir Servisi

Tamir ve tamirat işlerinizi bize gönül rahatlıile yaptırabilirsiniz alanlarında uzman ekiplerimiz siz değerli müşterilerimize en hızlı ve güvenilir tamirat işlerinizi hızlı bir şekilde yapmaktayız.

Osmanbey Kombi Klima Telefonu

Klima Ve Kombi Teknik servis Telefonlarımız sabah: 8:30 Akşam:21:00 Kadar Hizmet sunmaktayız Hizmet Numaralarımız. 0(212)254 04 44 – 0(212)238 72 25 – 0(546)238 72 25 dir Bize ulaşın servis ve teknik destek alın..

Osmanbey Kombi Klima Numarası

Osmanbey Klima Kombi Servisi

Osmanbey Kombi Klima

Bir Cevap Yazın