Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Şişli Altus Servisi

Şişli Altus Teknik Servisi

İstanbul geneline gezici servis hizmetleri sunan firmamız web tabanlı olarak istanbul geneline Şişli merkezli servis ağı kurarak siz değerli müşterierimize en kaliteli güvenilir altus teknik servis hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz ve teknik konuda tam donanımlı ve güncel araçlarımızla her zaman en hızlı servisi sunabilmek için ekip ağını geniş tutan bilge teknik beyaz eşya klima & kombi arıza teknik servisi olarak tüm çalışanlarımızı özel seçerek ve özel bir teknik servis eğitimi sunarak sahada görev almalarını sağlamaktayız. Bizim için öncelik müşteri memnuniyetidir.

Firmamız bir çok rakiplerini güvenilir ve dürst bir teknik servisi olduğundan fark attığı tüm teknik servislerede örnek olmanın gururunu yaşamaktadır. Şişli altus servisi kampanyamızdan faydalanmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır. İletişim için web sitemiz üzerindeki servis kayıt veya watsahpp yoluyla arızalı ürününüzün resmini video sunu gönderebilirsiniz. Teknik destek ekiplerimiz sizden gelecek olan video resim vs gibi isteklerinize anında cevap vererek hızlı bir şekilde çözüm üretmekteyiz. altus klima servisi, altus kombi servisi, altus beyaz eşya servisi, altus teknik servisi, altus arıza servisi olarak tüm ürünlerinize en güvenilir hızlı ve gün içerisinde işlemlerinizi tamamlayarak siz değer verdiğimiz müşterilerimizide mutluluk listemizde görmektir amacımız. Size verdiğimiz değer sizden kazanacagımızdan daha değerlidir..

Şişli Altus Arıza Servisi

Altus ürünlerinizde olası arızalarda bize 0212 253 84 44 – 0546 238 72 25 telefon numaralarımızdan bişe ulaşarak hızlı bir arıza kayıt açtırmakdan geçer servis ağımızda bulunan size en yakın teknik ekibimizi yönlendirerek arızalarınızı gidermekteyiz. Sizlere verdiğimiz değer sizden kazanacağımızdan daha önce gelmektedir tüm altus marka ürünlerinizde olası arızalarınızda bize gönül rahatlılığıyla ulaşabilirsiniz..

Şişli Altus Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya servisi kampanyamız 2018 ve 2019 yıllarında da sürdürülecektir. Servis hizmeti almak istediğinizde web google ye Şişli altus beyaz eşya servisi yazmanız yeterli olacaktır hızlı bir şekilde servis kayıt açtırdığınız takdirde teknisyenlerimiz size en hızlı bir şekilde yardımcı olacaklardır. Altus beyaz eşya teknik ve arıza olarak bir yıl garantili olarak hizmetlerimiz sürmektedir. Her alanda olduğu gibi teknik servis alanındada kendini öncü bir firma olma başarısı elde ederek en hızlı şekilde istek ve arzularınız doğrultusunda uzun yılların hesabı yapılmaktadır.

Şişli Altus Çamaşır Makinesi Servisi

Şişli Altus Bulaşık Makinesi Servisi

Şişli Altus Kurutma Makinesi Servisi

Şişli Altus Buzdolabı Servisi

Şişli Altus Servisi Telefonu

Şişli Altus Klima Servisi

Şişli Altus Kombi Servisi

ŞİŞLİ ALTUS SERVİS MÜŞTERİ HİZMETLERİ İLETİŞİM

0546 238 72 25

0212 254 04 44

0212 235 23 30

0212 235 51 18

Bir Cevap Yazın