Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Şişli Bosch Servisi

Şişli Bosch Teknik Servisi

İstanbul Şişli Bölgemizde İlk Amacımız Bosch Teknik Servisi olarak 12 Yılı aşkın deneyimimizle sektöre değer katmaya devam ediyoruz. Sağlıklı bir büyüme ve Dünya standartlarına hizmet hedefiyle çıktığımız yolda müşterilerimizin sahip olduğu kıymetleri korumaktır. Bölgemizin en iyi servisi olma vizyonuyla teknolojik ve kaliteli ustalarımızla sunduğumuz hizmeti hız kesmeden sürdürmeyi amaçlıyoruz. Vizyonumuz sahip olduğumuz prensiplere uygun olarak devam ettirmektir ortak faydaları paylaşarak toplumun ihtiyaçlarını ileri düzeyde karşılayacağımızdan şüphe etmeyeceğiz. Şişli bosch servisi olarak Güler yüzlü hizmet anlayışımızla müşterilerimizin kendilerini özel hissetmelerini, onların onlara memnun edecek ve onlara yarar sağlayacak ürün ve hizmetleri geliştirmeyi hedefliyoruz. Her zaman en güvenilir Beyaz Eşya, Klima Kombi servisi olarak Faliyetlerimizi sürdürürken aynı zamanda toplumun yaşam kalitesini iyleştirmek amacıyla ekonomik gelişmeye destek veriyor ve çalışmaya karşı çevremize sağlıklı politikalar izliyor olacağız. Bosch marka ürünlerinizde olası arızalar doğrultusunda en hızlı ve en etkili bosch servis hizmeti sunan bir firma olarak vizyon ve misyon sahibi bir bosch özel servisiniz olmak bizim için bir gururdur. Bizler Bilge teknik servis olarak güvenin ve kaliteli servisin değerini bilen ve bu şekilde hizmet sunan bir firma olarak her zaman siz değerli bosch ürün kullanıcılarının yanında olmaktan mutluluk duymaktayız. Bosch servisi Şişli olamk bizim mutluluğumuzdur.

Şişli Bosch Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya ürünlerinize servis, tamir, onarım hizmetlerini teknik arıza konusunda uzman kadrosuyla tüm bosch marka beyaz eşyalarınızda olası sorunlarınızda yanınızda olmaktan mutluyuz. Yeterki siz değerli müşterilerimiz bizden memnun kalmasıdır tek amacımız sunduğumuz hizmet karşılıklarını hak etmek ve huzurla işimizi yaptığımızı ve bir bosch marka ürün kullanızcısına faydamızın olduğunu bilmek bize huzur ve mutluluk vermektedir. Bizler her zaman işinin ehli ve işini dürüst yapan teknik çalışanlarımızla yola devam etmek ve bu sektörde öncü bir hizmet sunan firma olmak yolunda ilerlemektir amacımız.

Şişli Bosch Klima Servisi

Bosch Klima teknisyenlerimiz eğitimli ve profesyonel olarak siz değerli müşterilerimize en güvenilir ve kaliteli bosch klima servis hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktadırlar. Bizler sektörün öncü bir bosch klima teknik ve arıza servis hizmetlerini en dürüst ve kaliteli şekilde sunan bir firma olarak sunmuş olduğumuz hizmetlerimizi parça ve bir yıl garantili olaral sunmaktayız.

Şişli Bosch Kombi Servisi

Şişli Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

Şişli Bosch Bulaşık Makinesi Servisi

Şişli Bosch Kurutma Makinesi Servisi

Şişli Bosch Buzdolabı Servisi

Şişli Bosch Televizyon Servisi

Şişli Bosch Arıza Servisi

Şişli Bosch Servis Firmamız İstanbul bölgesinin tamamına teknik servis hizmeti sunan tüm markalara özel servis olarak hizmet veren bir firmadır. Servis verdiğimiz bölgelerde temel olarak ürünlerin mümkünse yerinde müşterimizin gözü önünde tamirini yapmak ve yaptığımız tamirin 1 yıllık firma garantisi vererek onların güvenini kazanmaktır. Bildiğiniz gibi İstanbul’da birçok servis firması bulunmaktadır ve bizim hedefimiz bu servisler arasından sıyrılıp en iyi Teknik Servis olmaktır.

ŞİŞLİ BOSCH SERVİSİ İLETİŞİM NUMARASI
0212 254 0 444
0212 235 51 18
0212 253 84 44
0546 238 72 25

Bir Cevap Yazın