Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

SULTANGAZİ ARÇELİK SERVİSİ

sultangazi arçelik teknik servisi

Sultangazi Arçelik Klima Servisi

Sultangazi servisi olarak uzman kadromuzla sizlere en üst kalitede arçelik teknik ve arıza konusunda işinde profesyonel olarak çalışan servis teknisyenlerimizi yönlendirmekteyiz. Uzman bir teknik destek almak istiyorsanız bize 0212 254 04 44 & 0546 238 72 25 Numaralı iletişim hatlarımızdan bize ulaşmanız ve servis kayıt bırakmanız yeterli olacaktır. Sultangazi arçelik servisimiz sizlere tam 10 yıldır teknik konuda hizmet sunmaktayız her bir çalışanızmı alanlarında birer uzman olarak yetişmiş ve güler yüzlü dürst bir kişiliklere sahip teknisyenler olarak Bilge Teknik Beyaz Eşya Klima & Kombi Servisimizde özenle seçilmiz birer teknisyenler olarak sizlerin hizmetindeyiz. Arçelik servisi Sultangazi olarak sizlerin taktirini toplamak ve istanbul geneli olan Avrupa & Anadolu yakasında hizmetlerimiz bir yıl parça ve sunulan işçilik olmak üzere bir yıl garantili olarak sunulmaktadır.

Sultangazi ve tüm bölgelerinde hizmet sunan firma olarak tüm istanbul ve bölgelerindeyiz uzman ekip tecrübeli teknik çalışanlarımızla her daim sizlerin mutluluğu ve huzuru için elimizden geleni yapmaktayız arçelik klima servisi, arçelik kombi servisi, arçelik beyaz eşya servisi arçelik fırın ocak servisi olarak tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız Servisimize watsapp numaramız olan 0546 238 72 25 den Arızalı arçelik beyaz eşyanızın ve klima kombinizin model ve genel resmini ve arızalı ürününüzün arıza videosunuz atabilirsiniz.

Sultangazi Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi arızalarınızda bize ulaşabilirsiniz kombi ustalarımız işlerinde tecrübesiyle söz ettiren birer ustalar olarak sizlerin arıza ve teknik destek taleplerinizi karşılamaktayız. Bize ulaşmanız size mutluluk verecektir.

Sultangazi Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya arıza, bakım ve onarım servisimiz tüm arçelik beyaz eşyalarınızın teknik onarım servisidir. Bizler tecrübemizle siz değerli müşterilerimize her zaman en üst kalitede hizmet sunmaktayız. Bize güvenmeniz size iyi geleceği gibi mutlu ve teknik konuda umutlu edecektir. Siz değer verdiğimiz müşterilerimiz olarak iki taraflı olarak memnuniyetimizi sunmak ve mutlu bir iş çıkarmaktır amacımız. Arçelik marka çamaşı makinesi, arçelik bulaşık makinesi, arçelik kurutma makinesi, arçelik televizyon ve elektirikli süpürge ve gazlı ocak fırın olmak üzere hizmetlerimiz tüm tecrübeli personellerimizle sürmektedir.

Sultangazi Arçelik Teknik Servisi

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur mantığıyla yola çıkan firma çalışanlarımız siz değerli müşterilerimize en kaliteli arçelik teknik hizmetlerini bir yıl garantili olarak sunmaktadır. Teknik konuda ve teknik arıza konusunda kadrolarımız işinin ehli birer teknisyenler olarak kendi branşlarında profesyonel olarak hizmet sunmaktadırlar her bir teknisyenimizi özel bir denemeden sonra siz değerli müşterilerimize hizmet etmesi için istanbul genelinde gezici servis araçlarımızla en hızlı ve dürüst servis anlayışı içerisinde hizmetlerimizi tamamlamaktayız.

Sultangazi Arçelik Arıza Servisi

Sultangazi Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Sultangazi Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Sultangazi Arçelik Kurutma Makinesi Servisi

Sultangazi Arçelik Buzdolabı Servisi

Sultangazi Arçelik Fırın Ocak Servisi

SERVİS ÇAĞRI TELEFONLARIMIZ

MERKEZ TEL:(0212) 235 23 30 | (0212) 254 04 44

Sultangazi ŞUBE TEL:(0212) 235 51 18 (0212) 253 84 44

ARÇELİK SERVİS ÜRÜN HİZMETLERİMİZ

  1. ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ
  2. BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ
  3. KURUTMA MAKİNESİ SERVİSİ
  4. BUZDOLABI SERVİSİ
  5. OCAK FIRIN SERVİSİ
  6. TELEVİZYON LCD PLAZMA SERVİSİ
  7. ANKASTRE OCAK SERVİSİ

Bir Cevap Yazın