Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Tekstilkent Klima Servisi

Tekstilkent Klima Arıza Servisi

Tekstilkent Klima Servisi

Klima arıza ve teknik servisi olarak tekstilkent sitelerinde en etkili bir şekilde klimalarınızın arıza bakım ve teknik sorunlarınıza en hızlı ve en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Ekiplerimiz klima servis işlemlerinde alanlarında uzman teknisyenler olarak çalışmaktadırlar. Bizler tüm istanbul ilçelerinde olduğu gibi sanayi bölgelerimiz olan tekstilkent, Giyimkent ve tüm sanayilerde aktif klima işleri yapmaktayız. Sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz parça ve işçilik olmak üzere bir(1) Yıl garanti kapsamızna belgeli olarak alınmaktadır. Klima arıza servisi kayıt numaralarımız.(212)254 04 44 – (546)238 72 25 Ve (212)238 72 22 olarak bize ulaşarak klimanız için servis kayıt açtırmanız gerekmektedir.

Tekstilkent Klima Teknik Servisi

Teknik konuda uzman ekipler ile çalışan firmamız Bilge Teknik siz değer verdiğimiz müşterilerimize her zaman güven ve kalitenin adresi olmak için uzun yıllarımızı verdiğimiz istanbul tüm ilçelerinde etkili ve güvenilir servisi kaliteli olarak bizden alabilirsiniz. Klima teknik servisi olarak her marka klima ve her tip klima olan salon tipi klima servisi, split tipi klima servisi, kaset tipi klima servisi, duvar tipi klima servisi, kanallı klima servisi, inverter klima teknik servisi, mobili klima teknik servisiniz olarak her zaman sizin yanınızdayız.

Tekstilkent Klima Bakım Servisi

Klima bakımı önemli bir işlemdir dünyamızda yaşanan hastalıklardan olan covit-16 halk arasında korona hastalığı diye bilinen solunum yoluyla insandan insana geçen bu hastalıkdan dolayı klima bakım işlemleri tüm dünyada önem kazanarak ilk sıraları almıştır. Klima bakım servisi olarak siz değerli müşterlerimize klima bakımlarınızı yılda 2 defa yaptırmanızı önermekteyiz genel bir bakım yaptırmanız doğrultusunda sağlığınızı riske atmazsınız..

Tekstilkent Klima Montaj Servisi

Her model ve marka klimalarınızın ustaca montajlarını garantili ve güvenilir bir şekilde kaliteden ödün vermeden yapmaktayız. Klima montaj ekiplerimiz eğitimili ve fiziksel olarakta işelrini profesyonel olarak yapmaktadırlar. Bizler her zaman en kaliteli klima montaj teknik konularda her zaman işimizin arkasındayız..

Tekstilkent Klima Söküm Servisi

Tekstilkent Klima Tamir Servisi

Tekstilkent Siplit Klima Servisi

Tekstilkent Salon Tipi Klima Servisi

Tekstilkent Klima Gaz Dolum Servisi

Tekstilkent İnverter Klima Servisi

Bir Cevap Yazın