Aynı Gün Servis Kaydı : 0212 238 72 22

Yeşilpınar Arçelik Servisi

Yeşilpınar Arçelik Kombi Servisi

Bilge Teknik servis olarak uzman ve tecrübeli kadromuzla her zaman en kaliteli arçelik teknik servis hizmetini sunan firma olarak tüm müşterielrimizin takdirini kazanarak istanbul Yeşilpınar bölgesinin aranan servisler arasında yerimizi almanın gururunu yaşıyoruz. İstanbul geneli olarak hizmet sunan firmamız gezici ve web tabanlı olarak çalışmakta olup her zaman en güzelini ve en iyisini sunmaktadır. Bizler servis olarak uzun yıllarında sunduğu tecrübelerimizle siz değerli müşterilerimiz daha uzun yıllar hizmet edebilmek adına tüm çalışanlarını arçelik marka ürünlerin tamir, bakım, onarım ve teknik konuda özel bir eğitime tabi tutarak en kaliteli ustalar ile tüm personelini özenle seçerek hizmetlerimizi tamamlamaktayız. Bizden aldığınız arçelik teknik servis hizmetleriniz bir yıl parça ve işçilik olmak üzere yapılmaktadır. Yeşilpınar arçelik servisi olmak bizim için bir ayrıcalıktır. Her zaman en iyisini en kalitelisini sunmak için elinden gelen gayreti gösteren tüm personellerimiz hızlı ve ivedik bir şekilde arızalı ürününüze anında müdehala ederek sizleri memnun etmektir tek amacımız personellerimiz tüm üstün teknolojilerle donatılan araçlarımızla sizlere hizmet sunmaktadırlar hiç bir ürününüzün parça tedarik konusunda sıkıntı çıkarmadan en hızlı şekilde gün içerisinde ürününüzdeki sorunu anında çözümlemekteyiz.

Yeşilpınar Arçelik Teknik Servisi

Arçelik teknik olarak tüm teknisyenlerimizi özenle seçerek siz değerli müşterilerimizin sıkıntılarını gidermek ve teknik konuda en iyisini yapmaları için eğitilmektedirler, Her biri işinin ehli ve alanlarında uzman olarak çalışmaktadırlar bizler sizlerin mutluluğu için tüm ürünlerinizin teknik servis hizmetlerini sunmaktayız. Sizlere bir telefon kadar yakındayız bize ulaşın servis danışmanımıza kayıt açtırın gerisini bize bırakın..

Yeşilpınar Arçelik Arıza Servisi

Firma olarak tüm ürünlerinizin arızalarını garantili olarak yapmaktayız firmamız tarafından değiştirilen parçalarınız bir yıl garanti kapsamındadır. Uzman kadromuzla her zaman en üst seviyede hizmet sunan firma olarak sunmuş olduğu hizmetin ve değişilen parçanın garantisini veren ve sunduğu hizmeti arkasında durran servis olarak tüm rakiplerimizin bir adım önünde yer almaktayız.

Yeşilpınar Arçelik Klima Servisi

Klima servisi olarak arçelik marka klimaların her modellerine teknik servis hizmeti sunmaktayız servis hizmetlerimiz bir yıl garantili olarak sunulmaktadır. Arçelik klima servisi olmak özenli ve tecrübeli olmayı gerektiren bir durumdur her zaman en üst kalitede hizmet sunarak firmamız tüm diğer arçelik klima servisleri arasında aranan bir servis olmayı başarmıştır. Elimizden gelenin en iyisini sunan firmamız her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Yeşilpınar Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik beyaz eşya teknik olarak uzun yılların sunduğu tecrübemizle her zaman en üst kalitede hizmet sunmaktayız teknik konuda alanlarında profesyonel olarak hizmet sunan servisimiz her zaman en üst kalitede hizmet sunmaktadırlar bizler arçelik beyaz eşya servisi olarak hizmetlerimizi bir yıl garantili ve işçilik dahil sunmaktayız. uzun yıllarında sunduğu teknik servis hizmetlerimiz her zaman en üst kalitede verilmektedir. Bize ulaşın gerisini siz düşünmeyin uzman kadro tecrübeli teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Yeşilpınar Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi

Yeşilpınar Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi

Yeşilpınar Arçelik Buzdolabı Servisi

Yeşilpınar Arçelik Televizyon Servisi

Yeşilpınar Arçelik Servis Numarası

YEŞİLPINAR ARÇELİK SERVİSİ İLETİŞİM NUMARALARIMIZ
0212 254 04 44
0212 235 51 18
0212 253 84 44
0546 238 72 25

 

2 Yanıt

  1. SALİH ÖZÇAYAN

    1 haziran 2019 da servisden gelen 5717 numaralı teknisyen 2 parça değişecek fiyatı 350 tl olur 2 haziran 2019 günü 2 kişi geldiler parçayı değiştirdiler bana 8 saat kullanma buzdolabı durup tekrar çalışacak dediler ançak çalışmadı arıyorum telefonuma cevap vermiyorlar beni bayramda madur duruma düşürdüler
    Arızanın giderilmesini istiyorum.

    • Merhaba Salih bey size gelen servis ekipleri size bir form kesmiş olması gerekir o form üzerindeki numaralardan servis firmasına ulaşın lütfen. Size gelen servis özel servismi yoksa yetkili servismi ? Eğer yetkili servisse 444 08 88 nolu telefon numarasından sorunlarınızı dile getirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın